Těšíte se v zimním období na plesy? Kulturní akce v krásných šatech a po boku partnera v elegantně padnoucím obleku. Se začátkem zimních dnů se rozjíždí plesová sezóna plná tance a třpytivých skvostných šatů. Plesy a taneční kurzy jsou v plném proudu a vy přemýšlíte co si obléknout, abyste nedělali ostudu a úžasně vám to slušelo. Loňské šaty jsou už okoukaný a chcete něco nového a stylového. Hledáte šaty na společenské akce, které budou vhodné, jak na plesy, tak na nadcházející svatbu kamarádky nebo dlouholetého kamaráda či bratra?
společenský tanec
Chcete udělat dojem a obléknout se za dámu. V salonu značky Zoryana Stekhnovych – Paris najdete to pravé pro vás. Salon http://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/plesove-saty/ nabízí šaty různé barvy. Královsky modré, meruňkové, lososově růžové, olivově zelené, purpurové, stříbrné, vínové, béžové. Najdete tu všechny barvy duhy. Mají tu i duhové pastelové barvy na šatech. Šaty mohou být krajkové nebo bez krajek, mohou mít rozparky až k pasu, hluboký výstřih, velkou tylovou sukni, průhledné sexy části, třpytivé kamínky, dekorační stuhy a další stylové varianty. Každý kus je originální a jedinečný. Střihy jsou tu různé. Vypasované, volné, princeznovské, jednoduché, bohatě zdobené, s kruhovou spodnicí i bez. Kruhová spodnice dodá dojem velkého objemu a načechranosti. Salon nabízí šaty plesové a svatební. I družičky si tu vyberou. Nebo si zde můžete nechat ušít šaty přímo na míru. Salon umožňuje svým zákaznicím si šaty koupit nebo jen zapůjčit.
plesové šaty
Přijďte si do salonu vybrat. Vražte spolu s nejlepší kamarádkou, která vám poradí s výběrem. Nebo to můžete nechat na nášem profesionálním týmu asistentek, které se o vás postarají a vyberou vám to nejlepší. Proto neváhejte a na nadcházející ples ze sebe udělejte královnu večírku. Vyberte si ty pravé šaty pro vás. Ať už z vás bude popelka, princezna nebo královna.