Už dlouho hledáte úvěr, u kterého byste nemuseli chodit na milion schůzek, nemuseli půl roku dokládat nějaké listiny, podklady a dokumenty, ale měli peníze dříve jak za půl roku? V tom případě využijte systém americké hypotéky nebankovní. Díky ní budete mít peníze rychle a bez problémů.
finanční hotovost
Podmínky jsou jednoduché. Musíte samozřejmě ručit nemovitostí. Může jít však o jakoukoliv nemovitost, takže to může být dům, stejně tak jako pozemek, chalupa, byt, garáž, komerční budova a tak dále. Z této nemovitosti se nechá udělat profesionální odhad její hodnoty. Z této hodnoty pak můžete získat často až 70% financí. Pak už jenom stačí podepsat smlouvu a peníze jsou vaše. Můžete je mít dokonce během pár dní a v případě podnikatelských úvěrů třeba i do 24 hodin.

Otevřenost a upřímnost se cení

Vždy je nezbytné uvádět pravdivé a úplně informace. Pokud něco vynecháte, je to úplně zbytečné, protože na to stejně přijdeme. Pravdivé informace jsou základem naší důvěry. Abychom vám skutečně mohli pomoci, musíme znát opravdu veškeré informace ale pravdivě, bez toho bychom nemohli začít řešit vaší konkrétní situaci a přizpůsobit ji případně vašim potřebám.
graf financí u kávy
v Splatnost těchto úvěrů se může pohybovat v rozmezí jednoho roku až 30 let. Nevadí exekuce ani jiné dluhy. Pokud máte stabilní měsíční příjem, pak se dá vždy něco dělat. Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti. Předem se neplatí žádné poplatky, takže můžete být klidní. Úvěr je také možné kdykoliv předčasně splatit a to bez jakýchkoliv pokut nebo sankcí. Tato služba je pro naše klienty opravdu zdarma. Všechny podmínky si můžete pročíst v naší smlouvě, kterou vám necháme na jakkoliv dlouho k dispozici. Úvěry schvalujeme i do 24 hodin.
Zaměřujeme se na podnikatelské úvěry a můžeme vám zajistit i výhodný spotřebitelský úvěr. Získat můžete třeba i úrokovou sazbu od 4% p.a. v případě, že nemáte žádný nebo máte nějaký drobný záznam v registru.