Je to už opravdu hodně dlouho, co jsem se stěhovala. S přítelem jsme spolu bydleli asi šest let, než jsme se rozešli. A za naším rozchodem stála přítelova nevěra. On mě přestal milovat a našel si jinou přítelkyni, aniž by mi něco řekl. A musela jsem na to přijít sama. Taky se vám musím přiznat, že mě to opravdu hodně zlomilo. Tohle jsem od svého přítele opravdu nikdy nečekala, protože můj přítel mi řekl, že si mě vezme za manželku a že nikoho nemiluje tak moc, jako mě. Tak se mi nedivte, že jsem z toho rozchodu byla opravdu zklamaná. Tak jsem si ale řekla, že nebudu na té druhé koleji a raději se odstěhuji od něj pryč. Jsem raději sama sebou a nemám ráda, když mě někdo ponižuje.

Pěkné jsou retro boxy.

I když mě potom ještě jednu dobu přemlouval, ať s ním zůstanou, ale chtěla jsem si uchovat svou hrdost a čest, tak jsem se od něj odstěhovala. Ale dalo mi to zabrat se rozhodnout. Sehnala jsem si nějaké přepravní boxy, kam jsem si naskládala své věci, které jsem měla u přítele. A musím říct, že jsem toho měla docela dost.

Boxy mají různou velikost.

Takže mi nestačil jeden přepravní box, musela jsem si sehnat alespoň tři přepravní boxy. To už docela stačilo. Ale stejně jsem se s autem musela otočit i tak dvakrát. Měla jsem tam toho vážně dost! Zatím jsem se nastěhovala k mým rodičům, kteří mě k sobě zpátky vzali. A moc jim za to děkuji a jsem ráda, že jsem nezůstala ve svém smutku sama. A musím říct, že jsem dojatá, že i moje maminka je se mnou, která mi je oporou. A kdybych neměla taky přepravní boxy https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/produkty/pepravn-boxy-a-kontejnery/ musela bych si objednat stěhovací službu, která by vyšla opravdu draze. Takže pokud se stěhujete anebo chcete si někam uchovat nějaké věci, tak vám doporučuji přepravní boxy. V přepravních boxech všechno přenesete opravdu bezpečně, aniž byste se museli bát, že se vám náš obsah rozbije. Já s tím mám velkou zkušenost a jsem spokojená.