a ad>

Vlastníte schodiště a myslíte si, že lépe už to nejde? Jste přesvědčeni, že zrovna tohle je ideální řešení, které poskytuje potřebný komfort a pohodlí? Možná máte pravdu, možná si to jenom myslíte. Nabízíme Vám vskutku luxusní provedení schodišť a zábradlí na schodiště, nabízíme Vám opravdu luxusní bytová i exteriérová provedení, co se musí líbit i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.
schody v interiéru
Podívejte se naše stránky, podívejte se na fotografie již instalovaných zakázek a bude vše rázem jasné. Když ne tohle, tak raději žádné jiné! Vypadají vskutku dokonale, že? A není divu! Používáme kvalitní materiály, využíváme moderní technologie zpracování, jsme vybaveni špičkovou technikou, efekt musí být vidět na první dobrou. Zakládáme si na řemeslném zpracování, u nás pracují jenom opravdu zkušení a zdatní řemeslníci, ne každý, kdo má ruce a nohy! Naše práce je naší vizitkou, nepotřebujeme reklamu, výrobky mluví jasnou řečí. Seznamte se i Vy s možnostmi, jak si dopřát nadstandardní schodiště přesně na míru.
Velkou výhodou je i možnost vybrat si materiál, který se zákazníkovi líbí, nebo koresponduje s okolním bytovým vybavením. Kdo dává přednost nerezu a kovu jako takovému, může mít dokonalá provedení z tohoto materiálu, co vydrží léta.
rovné schodiště
I dřevo vypadá velice esteticky a evokuje pocit tepla. Do moderních, stylových a designových interiérů se perfektně hodí sklo. Není to až tak častá volba, co se zábradlí týká, ale věřte, že každého zaujme ihned a okamžitě. A co by se líbilo, nebo hodilo zrovna Vám? Je jedno, jestli k soukromému bydlení, nebo třeba do kanceláře, vstupní haly, či reprezentační místnosti. Pomůžeme s výběrem, vyrobíme i nainstalujeme vše ke spokojenosti zákazníka. Seznamte se s dokonalou možností, jak svůj interiér obohatit o vysoce luxusní, nepřehlédnutelný prvek, v mnoha ještě dokonalejších provedeních!