Pokud i vás trápí nějaká ta alergie nebo ekzém a právě kvůli těmto problémům se nemůžete koupat v bazénové vodě, pak právě pro vás máme dobrou zprávu. Už totiž můžete.
průzračná voda

Možná jste totiž netušili, že mořská sůl nemusí být spojována pouze s kuchyní. Dá se skvěle využít k úpravě bazénové vody. Pokud vlastníte zahradu, na které se nějaký ten bazén nachází, pak to rozhodně vyzkoušejte. Uvidíte, že nebudete litovat a navíc ještě budete více než spokojeni.

Pokud jste vy nebo někdo z vaší rodiny tím, kdo trpí alergií nebo ekzémem a právě kvůli tomuhle se nemůžete v bazénu koupat, pak to určitě oceníte. Mořskou sůl můžete sehnat dokonce i v extra velkých baleních i pro bazény větších rozměrů. Pokud bude voda solí upravená, bude velmi blahodárně a hlavně pozitivně působit na vaši pokožku, takže se vyhnete zčervenalé a svědící pokožce. Koupání v bazénové vodě, která je chlorovaná, už pro vás tím pádem nemusí být noční můrou.
bazén na plavaní

Dá se říct, že si na zahradě můžete vytvořit takové vlastní malé moře a věřte, že to jen tak nikdo na zahradě nemá. Navíc se jedná o jednu z těch nejlepších alternativ chemie pro úpravu vody.

Můžete si být více než jisti tím, že je to opravdu kvalitní produkt, který nejen že se dává do bazénů ale také do van, pokud si chcete užít solnou koupel. Pro ekzematiky je mořská sůl tím nejlepším pomocníkem. Navíc vám pomůže konečně zrelaxovat a pořádně si odpočinout. Její velkou výhodou je to, že se rychle rozpouští.


Máte možnost si užívat pozitivní účinky mořské soli nejen v létě, ale také po celý rok, takže byste toho měli určitě využít.

Jsou ale i jiné možnosti, jak s mořskou solí naložit. Dokáže například velmi pomoct při rýmě, takže pokud i vy patříte mezi ty, kteří často na rýmu trpí, pak byste to měli určitě vyzkoušet. To, jak a kdy se rozhodnete ji využít právě vy je jen pouze na vás.