Mnohým z nás stačí zajít do jakéhokoliv oděvu z oblečení a okamžitě jsme ztraceni. Tolik možností, takový výběr, ale co zvolit? Bude nám daná věc, která se nám třeba líbí, slušet? A dokážeme vůbec posoudit, zda ano? Koneckonců každý z nás má trochu jiný vkus, https://www.advojka.cz/archiv/2010/3/otrlcuv-vkus a u někoho se může diametrálně lišit od toho, co je považováno za módní a slušivé.žena v béžovém svetru

Přesto existuje pár pravidel, kterými bychom se měli při výběru nejen oblečení Craft C-Store řídit. Minimalizujeme tak riziko toho, že se za námi lidé budou otáček, užaslí nad tím, jakou kombinaci jsme si na sebe dokázali vzít.

Dále je nutné vzít v úvahu také celkový tvar oblečení. Ne všechno sluší všem, a i když by se vám některý kousek velmi líbil, zeptejte se nejprve sami sebe, zda je vhodný na vaši postavu. Například silnější lidé by asi neměli nosit džíny do pasu a krátké tričko, které odhaluje pupík. Věřte, že i když se vám toto oblečení velmi líbí, pokud na něj nemáte postavu, pak rozhodně na nikoho dojem neuděláte.

Je zde také fakt, že bychom to neměli přehánět s kombinací nejrůznějších stylů, a to se týká jak střihu, tak materiálů. Zde rozhodně platí heslo všeho s mírou a méně je v tomto případě skutečně více. Dávejte si pozor, aby se jednotlivé kusy oděvu hodily nejen pro vaši postavu, ale také jeden k druhému. Pokud to přeženete, budete nejspíš vypadat jako od cirkusu.

Nutné je zvážit i to, pro jakou příležitost se oblékáme. Zatímco příliš nezáleží na tom, co si na sebe vezmeme o víkendu stráveném doma sledováním televize či úklidem, pokud nás čeká například důležitá schůzka, už se musíme obléct tak, jak to vyžaduje nutnost. Je třeba obětovat trochu pohodlí tomu, abychom udělali správný první dojem.žena v džínové bundě

A pokud si nejste jisti, co si máte koupit, pak vám určitě prodavačka poradí. Jen nezapomeňte, že je tam především proto, aby toho prodala co nejvíc. Někdy tedy, zvlášť pokud má málo zákazníků, vám může doporučit dražší variantu, i když ta levnější by pro vás byla vhodnější. Důvěřujte tedy, ale ne slepě. Jen tak budete vypadat skutečně dobře.