Chcete ulevit svému bytu od přehršle nábytku, a přitom zvětšit objem svých úložných prostor? Něco takového může znít jako protimluv, nicméně kupodivu to není nemožné. Vlastně to lze udělat naprosto jednoduchým způsobem – tak, že si domů pořídíte praktickou vestavěnou skříň Praha Sten-skrine.
Právě vestavná skříň je jednoduchý a velmi efektivní způsob, jak zvětšit objem úložného prostoru ve vašem bytě, a to poměrně výrazným způsobem. Díky tomu, že tento typ nábytku využívá svěřený prostor do posledního milimetru, a to ve všech směrech, jedná se o ideální možnost, jak získat takový nábytek, do kterého se vám vejde naprosto vše, co potřebujete, a přitom vám v bytě zabere opravdu jen minimum místa.dvoudvéřová hnědá skříň.png
To je dáno také tím, že pro umístění takového nábytku můžete zvolit prostor, který nedokážete jinak využít. Třeba proto, že je atypický, třeba proto, že se nachází na špatně dostupném místě, anebo není ani pěkný na pohled. Tímto způsobem můžete chytře proměnit ošklivý nevyužívaný kout na pěkný designový prvek, http://www.rozhlas.cz/_zprava/1517972 který vám ještě navíc nabídne spoustu úložného prostoru na všechno, na co si budete přát.
Asi každému je jasné, že vnitřní dispozice skříně na míru mohou být uspořádány přesně podle jeho představ. Ale nejde pouze o dokonalý systém vnitřního uspořádání, ale také o přesně takové rozměry a hloubku polic, o které máte zájem.
Nábytek zhotovený na míru nemusí být jen nějakým obyčejným, všedním kusem nábytku, ale může vypadat přesně tak, jak chcete vy. Může do zvoleného prostoru zapadnout tak, že si jej prakticky ani nevšimnete, čímž opticky zvětší prostor místnosti, anebo může být naopak už zdálky patrný, například díky svému originálnímu designu.vzorník barev a materiálů.jpg
Záleží jen na vás samotných, jaké materiály a styl si zvolíte, a také na vás záleží, jakou firmu si pro takovou zakázku vyberete – zhotovitele ovšem volte s nejvyšší možnou pečlivostí!