Kolikrát mě napadla myšlenka, že vlastně dětské narozeniny by měla především slavit maminka, která přivedla děťátko na svět. Ale kdo ví, zdali by muži neudělali revoluci, že musí shánět tak často květiny. Nicméně je to po celém světě zavedeno takto. Vždy je oslavenec ten, který zrovna ten den spatřil světlo světa, ve kterém bude trávit dlouhé desítky let. No, a aby to nebylo zase tak jednoduché pro maminku, bude muset do určitého věku vymýšlet programy na oslavy a také dodávat ty nejlepší dobroty na světě a to zkrátka maminky umí.

dort

Čím je dítě starší, tak je všechno nějak náročnější

Je složité pak najít a sestavit program, aby se potomek nenudil a ještě k tomu již nastala doba, kdy oslava s rodinou ano, ale taky už chce být se svými nejbližšími vrstevníky. A všechny zaujmout to dá pěkně zabrat. Možná je tu skvělý tip, co se obrátit na společnost, která pořádá takovéto party. Dá se říci, že má zkušenosti i s věkovou hranicí a dokáže sestavit takový dětský mejdan přesně na míru. Dětské narozeninové oslavy Praha stačí jen zarezervovat a už to fičí, tady si je užije totiž úplně každý.

oslava

Skákání je hlavní bod programu

Protože to má být překvapení, tak je nejlepší všechny svolat na určené místo oslavy narozeninovou pozvánkou. V JumpParku se o to postarají, takže rodiče jako správní špioni musí zjistit, kdo by na té oslavě měl být. Když detektivní špionáž skončí, nic nebrání tomu, informace předat organizátorům. Ti samozřejmě budou chtít vědět, zdali si zařídíte dort a nějaké další pochoutky nebo mají poskytnout celý narozeninový servis. Je zde dostatek zajímavých tematických her, které jsou spojené se skákáním a dováděním. Zkrátka to bude oslava, kterou si rozhodně užijí všichni a ještě dlouho o ní budou vyprávět. A maminky budou také spokojené. Žádný nepořádek, rozbité nebo špinavé nádobí, žádné vaření, pečení a vymýšlení programu. Zkrátka paráda. Navíc zde získají podstatnou informaci, že skákání je skvělá podpora v hubnutí. Kdo ví, třeba sem vyrazí se svým babincem. Místo a prostor je tu i pro dospělé osoby, tak proč si společně nezaskotačit, než se potit v tělocvičně u cvičení. Jo, dobré nápady se cení.

1/5 - (1 vote)