Zvykli jsme si, že po pár minutách brouzdání po internetu najdeme všechno, co potřebujeme a často to koupíme levněji než v kamenných obchodech. Koupit se dá v podstatě všechno od oblečení až po elektroniku. Z pohodlí vašeho domova, online a během pár minut. A přesně takhle teď můžete udělat i velký páteční nákup potravin. Nákup probíhá velmi jednoduše, vybírat můžete ze široké nabídky produktů, které jsou přehledně seřazeny do kategorií. Případně je možné konkrétní výrobek vyhledat podle klíčového slova. Jednotlivé položky si odkládáte do virtuálního nákupního košíku, kde čekají na odeslání vaší objednávky.
 srovnané banány
Za nákup můžete zaplatit platební kartou online, u některých e-shopů i v hotovosti až po doručení zásilky.Nákup vám dovezou až ke dveřím, ačkoli zatím dováží pouze do větších měst. Jestli je možné zásilku dovézt i k vám si samozřejmě můžete na webu snadno ověřit. Vybrat si můžete dokonce i čas doručení zásilky. Některé e-shopy nabízí možnost si připlatit i za expresní doručení v ten samý den, standartně vám pak nákup doručí do druhého dne.
 
Pokud by cokoli nebylo podle vašich představ, máte právo zboží reklamovat. Na webu si můžete založit i vlastní účet, kde si můžete ukládat oblíbené produkty, tvořit si nákupní seznamy a získávat věrnostní odměny. Samozřejmostí jsou zákaznická centra, kde vám rádi se vším poradí. Oproti supermarketům dosahují internetové obchody s potravinami mnohem menších nákladů a díky tomu jsou schopni nabídnout i velmi příznivé ceny. Pravidelně tu také najdete zboží v akci, stejně jako v klasických obchodech. Kromě ušetřeného času vám tedy zbude i o něco víc v peněžence.
 credit card
Nakupování potravin přes internet začíná být velmi oblíbené. Časem snad e-shopy rozšíří nejen sortiment, ale také možnost dopravy do menších měst a vesnic. A kdo ví, třeba za pár let z ulic vymizí supermarkety a nakupovat budeme už jenom od počítačových stolů.