Jedná se v podstatě o moderní hru, která ovšem v sobě ukrývá více, než jen prvky hry. Je to v podstatě sportovní aktivita spojená s adrenalinem a přirozeně s logickou úvahou, jak odstranit protivníka. Vůbec nevadí, že jste si rozhodli hru vyzkoušet, protože každý o ní mluví, jak to úžasné. Aréna je totiž místo, kde se potkalo sci-fi s realitou a nalézt ho lze velmi snadno, laser game Praha 9 Lazerfun Praha.cz je vždy připravena se svojí výzvou. Do takového prostoru ovšem musíte vstoupit v plné výzbroji. Na jednu stranu by vás sice měla chránit. Ale nedá se to takto jednoznačně určit. Ono to spíš bude tak, že vesta vás prozradí na každém kroku. Inu jak se to vezme. Z jedné části pohledu ano, ale na druhou stranu dobře vidíte na své kolegy, jak se snaží prchat před zasažením.

billboard-right(1)

Jde se věc

Vesta má na sobě několik světelných prvků, na hrudi, zádech a ramenou. Je třeba si ji správně nasadit zbraní dopředu. Pokud bude pistole se světelnou signalizací součástí vesty, tak tu je třeba si odepnout a bude nutné se o ni dobře postarat. Žádné mlácení nebo bouchání, musí se držet pevně v obou rukách. Čidla fungují naprosto skvěle a ten kdo bohužel dostal zásah, tak nesmí truchlit. Světla zhasnou a během chvíle se opět čidla budou aktivovat. Kdo je chytrý využije této možnosti a přesune se do úkrytu nebo na jinou pozici. Mimochodem podle typu hry se střílí na všechno, co se pohybuje a různě svítí. Body se ukazují na světelné tabuli, která je umístěna venku u baru nebo na chodbě. Tady se dá krásně odhalit, jak si vedete.

skupina(1)

Pár minut s veškerým vypětím

Hra netrvá dlouho, ale za to je to hotový sportovní zápas. Běh, skoky, dřepy a další běžné cviky děláte s naprostou samozřejmostí, aniž by vás nějak napadlo, že to souvisí s tělocvikem. Také je zcela jasné, z čeho vás bolí tak druhý den nohy. Nicméně i taková chvilka s přáteli stojí za to, aby se pořádně dopodrobna probrala. Především ty zážitky a možná lze vymyslet i novou strategii. Vždyť to není pouze jedna aréna, existuje jich několik a každá je jiná. Ty se musí rozhodně také vyzkoušet.