Před vámi je horký letní den a vy máte právě volno. Tento den nechcete trávit doma, ale chcete si ho náležitě užít relaxací na čerstvém vzduchu. Určitě ale nechcete být po celou dobu vystaveni přímému slunci. Musíte tedy vyřešit nějaké zastínění.

Obvyklým řešením býval slunečník, nyní ale doba pokročila a mnohem modernější, praktičtější a elegantnější způsob zastínění poskytuje markýza. Tu jistě už znáte, jen vás ještě nenapadlo pořídit si ji i k vašemu domu.

zarolovaná markýza

Elegantní zastínění poskytne markýza

Markýza poskytuje příjemné zastínění plochy u domu, obchodů či zahrádek u restaurací. U vašeho domu vyčaruje příjemný koutek pro posezení a relaxaci v horkých letních dnech. Navíc dokáže ochránit nejen před slunečními paprsky, ale i před lehkým deštěm, který se během léta často přežene.

Na výběr je velké množství typů a barevných kombinací a záleží jen na vás, co si zvolíte. Přesvědčte se však, že volíte opravdu kvalitní výrobek. Jedině ten vám bude sloužit dlouhá léta.

nebytové prostory

Kvalitní markýza je vyrobena z textilie, která obsahuje UV filtr, je naimpregnovaná a díky tomu nepromokne, rovněž si po celou dobu užívání musí udržet stálou barvu. Pozor si však dejte i na sklon markýzy, voda se na ní nesmí držet, ale musí mít možnost stékat pryč. Nebojte se do markýzy investovat, rozhodně se to vyplatí .

Nebojte se investovat do kvality

I u nás naleznete kvalitní výrobky a poradíme vám i s jejich výběrem. V podstatě můžete volit dle následujících parametrů:

· Pevné konstrukce
· Pohyblivé konstrukce, které lze ovládat ručně či elektronicky

U pohyblivých markýz pak záleží i na způsobu uložení látky, to může být:
· klasické bez krytí
· polokazetové uložení srolované markýzy s částečným krytím
· kazetové uložení, kdy je srolovaná látka chráněna ze všech stran

markýza u obchodu

At si zvolíte jakoukoli variantu, buďte si jisti, že pořízení nebudete litovat. Odteď si můžete během léta relaxovat na čerstvém vzduchu kdykoli se vám zlíbí http://www.euserver.cz/articles/12349-havloidni-svoloc-si-dnes-muze-delat-co-se-ji-zlibi-k-temto-cinum-sebranku-prazske-kavarny-pobizi-i-miroslava-nemcova-kdyz-tvrdi-ze-zeman-tim-ze-se-paktuje-s-cinou-a-ruskem-.aspxa neohrozí vás přímé slunce, ani lehká letní přeháňka.