Pokud patříte k těm lidem, kteří členskou kartu nevlastní, a také k těm, kteří její nabídku vzápětí odmítnou, zkuste příště své rozhodnutí přehodnotit. Členská karta nabízí mnoho výhod především u větších nákupů, kdy díky ní můžete ušetřit stovky korun. Pořízení takové karty navíc nic nestojí a je rychle a jednoduché. Obvykle stačí vyplnit krátký formulář přímo na místě a karta je vaše. Později můžete svou kartu zaregistrovat na online stránkách prodejny.

Nenavštěvujete prodejnu pravidelně a zavítáte do ní jenom zřídkakdy, a proto si říkáte, že je členská karta zbytečná a jenom vám bude zavazet v peněžence mezi doklady? Jakmile však procházíte mezi regály, můžete si všimnout rozdílu v sumách, které zaplatíte jako obyčejný zákazník, a těmi, které se vám nabízejí jako držiteli členské karty. Především při větších nákupech určitě shledáte výhody členství za vítané.

Jaké konkrétní výhody vám členská karta přináší?

1.       Slevy na mnoho produktů, které prodejna nabízí
Ať už jde o slevy na konkrétní produkt nebo na slevy při nákupu více výrobků stejné značky, tuto možnost jistě uvítáte především při nákupu dárků, ale taky při koupi každodenně využívaných produktů.

2.       Sbírání bodů
Při předložení členské karty během placení se vám na váš účet přičítají body, které můžete později využít buď na slevy, nebo díky nim dokonce obdržíte dárek. Počet bodů i výhody, které nabízejí, lze v mnoha případech sledovat i na internetu při registraci vaší karty na příslušných webových stránkách.

3.       Rodinné členství
Při pořízení členských karet v některých prodejnách se vám nabízí dokonce i možnost získat kartu pro celou rodinu, přičemž se body ze všech karet přičítají na stejný účet, a tak se body sbírají mnohem rychleji a snadněji.
Tyhle a mnohé další výhody rozhodně stojí za to, abyste takovou nabídku neodmítli. Členské karty navíc nabízí stále více prodejen a jejich výhody jsou pořád lákavější a pestřejší, proto určitě není na škodu takovou kartu vlastnit.