Každý, kdo má na zahradě kousek prostoru si jej může pořídit.
Slunce a voda k sobě neodmyslitelně patří. Pokud se zrovna rozhodujete, jestli pořídit bazén na léto, pak se nerozhodujte dlouho nebo prošvihnete počáteční krásně vysoké teploty.

bazén

§ Každý totiž musí nejprve na své zahradě uvolnit trochu místa, pak jej zabudovat, a i když si pořídíte nadzemní typ tak pro něj musíte najít vhodné místo, trochu to vykopat nebo alespoň uzpůsobit, nasypat písek dát fólii a tak podobně, pak postavit, a ještě jej musíte napustit. Teprve posléze se v něm může voda ohřívat a budete přidávat různou chemii, která je také velice důležitá. Samozřejmě v období letních měsíců může také probíhat čištění, ale většinou stačí chemie, která je vysoce účinná, ovšem někteří lidé nemají potřebné vybavení, takže musejí používat vysavač, aby odstranili nečistoty z hladiny a podobně. Důležitá je samozřejmě také filtrace, kterou si určíte a zakoupíte již dopředu.

Chcete ve vašem domácím bazénu zlatou rybku?

Pak si pořiďte právě teploměr s touto velice impozantní rybičkou. Bude vám plavat neustále ve vašem soukromém rybníčku. Tento typ má provázek, abyste jej mohli upevnit. Měří samozřejmě teplotu vody, což je zřejmě každému jasné. Ovšem má krásný design. Možná také splní každé přání, třeba aby se voda o stupeň oteplila. Přikryjete hladinu černou solární plachtou, aby rybička mohla kouzlit, a necháte chviličku svítit sluníčko na hladinu, na které bude položená solární plachta. Jistě zanedlouho poznáte, že se rybička snažila a vykonala pro vás toto skromné přání. Voda se oteplí a vy se tak můžete jít klidně hned koupat.

teploměr

Každý bazénový teploměr měří teplotu vody a podle toho poznáte, jestli tam umrznete, nebo jestli se zde budete vyhřívat jako v sauně.
Je libo kachničku, želvičku nebo bude vašim vysněným typem velryba? Či raději zcela klasický produkt ať už bílý nebo modrý? Krásně barevné, takže je vždy hned na vaší hladině uvidíte.