Určitě ten pocit znáte. Chtěli jste za kamarády do hospody, dívat se společně na fotbal nebo hokej a popíjet u toho jedno napěněné, ale záhy se nějakým způsobem ocitnete u romantické komedie se svou partnerkou vedle sebe a popíjíte červené víno – a ještě navíc máte pocit, že jste dostáli své mužnosti.

–          Jak je to jenom možné?
Vítejte u přehledu toho, jak umí ženy dokonale manipulovat muži a naprosto nenásilně vás postrčit do pozice, ve které vás chtějí, zatímco vy máte pocit, že to vlastně byl váš nápad a všechno je to vaše iniciativa.


Jak to ženy jenom dělají?

Mají pro to cit a vědí přesně, co na muže platí. Jaké triky používají vaše partnerky nejčastěji, aby vás donutily udělat to, co chtějí, a vy si toho ani nevšimnete?

–          Stylizace do role bezbranné kořisti
Ať už chce cokoli, vypadá u toho nevinně, nerozhodně, něžně a žensky. To je přesně to, na co muž-lovec čeká. Polapit, ulovit, přivlastnit – a je pro to ochoten udělat cokoli. Třeba i sestavit jí nábytek.

–          Útok na mužské ego
Komplimenty, to je cesta do srdce muže. Ženy velmi dobře vědí, jak muži polichotit, aby si připadal jako ten nejskvělejší, nejsilnější a nejhezčí borec. Navíc, když své pochvaly obohatí o něžné chování, chichotání, polibky nebo příslib něžností, až budete sami.

–          Odpírání
Chlapa nejlépe utáhnete na sex – to se dívky učí už od své puberty. A opravdu, je to pravda. Pokud žena pohrozí útlumem, nebo naopak nabídne jako odměnu pozdější hrátky, muži skáčou, jak si partnerka pískne.

–          Slzy
Snad nejspolehlivější metoda toho, jak něčeho docílit. Pokud žena neví, jak vás přesvědčit, spustí slzy. Jedná se sice o metodu vydírání a emocionální manipulace, ovšem pokud žena něco chce, jde přes mrtvoly, zvlášť, když to tak dobře zabírá.

–          Žárlivost
Ať už děláte špatně cokoliv, partnerka vám to dá sežrat. Netrávíte s ní dost času? Začne mluvit o svém kolegovi až příliš často. Jdete s přáteli na fotbal? Poví vám o tom novém poslíčkovi, který se zastavil u ní v práci. Nebo hůř, začne svádět některého z vašich kamarádů.