Spontánní vystupování

Vyvážená povaha, to je úskalí, na které narazí nejeden vztah. Fyzický vzhled může být jakýkoli, přesto nehraje mezi dvěma lidmi tak zásadní roli, pokud se nejedná o povrchní partnerství, které nikdy nemá dlouhé trvání. Kvalita každého z nás je tam uvnitř. Muži jistě uvítají ženu, co není lehkovážná, je praktická a dokáže si rozvrhnout a plánovat své životní cíle tak, aby nebyly přehnané, nebo naopak ustrašené. Praktičnost a strategie by se však měla doplnit se spontaneitou. Muži dokážou docenit kvality žen, co jsou schopny sbalit si během odpoledne batoh a vyrazit druhý den na týdenní dovolenou, anebo s partnerem podniknout bez dlouhého rozmýšlení výlet na kolech, romantickou procházku, či večeři při svíčkách. Žena, která je schopna se se svým mužem okamžitě dohodnout, že zítra začneme malovat obývací pokoj, u něj rozhodně stoupne v ceně.
bruneta s čepicí.jpg

Každý z nás je originál

Originalita zdobí každou osobnost, jít svou vlastní cestou a nebýt pasivní ovcí ve stádu, to je pro mnohé sebevědomé muže něco jako červená stuha na býka v aréně. Paradoxně se tak chovají ženy na první pohled nevýrazné, co byste to do nich neřekli. Bývají většinou skromné, a nebývají oblečené podle poslední módy a nezdobí je neobvyklý nápadný účes, ani tetování.
vánoční strom a žena.jpg

Odvaha versus zranitelnost

Ženy nejsou tak křehká stvoření, jak by se mohlo na první pohled zdát. Muži sice obdivují andělskou křehkou povahu, milou, přívětivou, s dětskou upřímností, ale ocení i odvahu, která se projeví ve chvíli, kdy partnerka dokáže naplno vyjádřit své city. Odhalit své nitro, touhu po vzájemném citovém prožitku – v tom je pořádný kus odvahy.

Pravdivost a upřímnost

Pokud se domníváte, že inteligence je podstatný atribut sex appealu, tak jste vedle. Muži ocení především duchovní složku – upřímnost a pravdivost. Nadprůměrně inteligentní bývají také ženy vypočítavé a sobecké, zatímco laskavé, milé a upřímné ženy a dívky nemusí být ani jazykově nadané, ani vědecké kapacity, ani majitelky prestižních firem, nebo vychytralé právničky.
černovlasá žena.jpg

Krása a péče

Duchovní složka každé osobnosti je pochopitelně základ, ovšem tělesná schránka je její neodmyslitelnou součástí. Pečovat o sebe, znamená vhodně se stravovat, pohybovat se a cvičit, relaxovat, dbát o hygienu a o svůj zevnějšek – o pleť, účes, oděv a doplňky ve formě drobných šperků, které ženskou krásu podtrhnou.