Existuje dokonalá možnost, jak si podstatným způsobem zjednodušit garážování jako takové. Zkuste si pořídit sekční garážová vrata s dveřmi. Okamžitě získáte mnoho výhod najednou. Tak za prvé. Všechny produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních lamel a spojené ocelovými závěsy. Můžete si vybrat typ s elektromotorem a dálkovým ovládáním. Máte tak jistotu výše zmíněné dostupné manipulace z bezpečí vozu. Další nespornou a velkou výhodou, je bezpečnostní čidlo.
vrata pro domácí využití
To vrata v případě jakékoli zábrany při zavírání zastaví v činnosti, a to může bezesporu zabránit například poškození vašeho automobilu. Provedení bývá ve všech případech vyrobeno z vysoce kvalitních a odolných materiálů. V praxi to pro uživatele znamená, že má naprostou jistotu proti vpádu nechtěných návštěvníků. Ne každý má totiž garáž u domu, často jsou na sídlištích společná místa na parkování. Zapomeňte na sváry, nebo místa s možností vzniku korodujících míst. Naše dveře nepodléhají opotřebení, ani vlivům počasí.
garážová vrata dřevěná varianta

Dostatečná prostupnost

Ano, můžete mít plnou verzi, kde se otevírá celá sekce. Ale nabízíme také variantu, kdy pro dokonalou obslužnost, instalujeme dveřní křídlo. Znamená to, že při každém vstupu není nutné otevírat celou plochu, vstupujete klasicky průchodem. Konečně máte mnoho možností, jak si zdokonalit příbytek pro váš vůz. Seznamte se s českou firmou na trhu, která se zabývá výrobou, jak vrat pro domácí využívání, tak pro průmyslové. Neexistuje požadavek, co bychom nedokázali splnit. Jděte na naše stránky, seznamte se s nabídkou a neváhejte využít kontakt! Přijedeme, zaměříme stavební otvor, vyrobíme, instalujeme a postaráme se i o servis! Tak co tomu říkáte? Líbil by se vám ovládat vjezd pro auto jednou rukou? Pomocí dálkového ovládání a našich špičkových garážových vrat, to nebude žádný problém! A na závěr něco pro něžnější polovinu obyvatelstva. Všechny typy můžete vybírat nejenom v základních, ale klidně i v nadstandardních barvách!