Skutečnost, že vám vaše vztahy krachují ještě dříve, než se vůbec rozjedou, vás může přinutit zamyslet se nad tím, co za tím vlastně vězí. Ženy totiž chybují často ve stejných věcech, které jejich vztah přivedou spíše k jeho konci než na počátek nějaké společné budoucnosti s partnerem. Tak co tedy dělají špatně až do takové míry, že se jim partner otočí zády a vezme nohy na ramena?
držení rukou

1                   IDEÁL NEEXISTUJE

Ženská mysl pořád hledá dokonalý protějšek, o kterém ani nemají důkazy potřebné k tomu, aby vůbec věděly, že existuje. Žádný muž (i když se to zpočátku může zdát) není dokonalý a už vůbec žádný nepodléhá předloze, která nám ženám byla známá z romantických pohádek nebo filmů. Tak jako ženy, tak i muži mají své prohřešky a chyby, které z nich nedělají ideální muže, ale osobité a jedinečné určitě!
romantika u stromu

2                   VŠE POD KONTROLOU

Je ověřeným faktem, že ženy mají tendenci mít vše pod kontrolou a být ve vztahu velitelem. Nelze však mít vše podle toho, jak byste si to představovaly vy, ale je nutné přizpůsobit se tomu, že vztah nemáte jen sama se sebou, ale i s mužem, který může mít úplně jinou představu o všem, co vám přijde perfektní. Mnoho mužů to odradí, když vidí, že jejich partnerka chce vést nejen její život, ale obzvláště ten jejich.

3                   MOC BRZY… NA ŘEČI O RODINĚ

Muži by se v mnohém dali přirovnat k ptáčkům. Když je vyplašíte, jednoduše vám uletí. Příliš často se ženy dopouští chyby, která je pro ně ve vztahu fatální a spěje k jeho konci. Řeči o miminku a založení rodiny můžete řešit jen s partnerem, o kterém víte, že je na to připravený a je si jistý tím, že do toho půjde jedině s vámi. Nemůžete po pár měsících vztahu probírat výběr dětské postýlky a zařízení pokoje, který je jeho pracovnou a odpočinkovou místností.

4                   NEUVÁŽENÉ UTRÁCENÍ

Ženská populace je poněkud náročnější, co se týče finančního vyžití než ta mužská. Ženy utrácí za daleko více věcí než muži, a to jim ke štěstí skutečně moc nepřidá. Když muž vidí, že je žena malicherná a rozhazuje na každou stranu peníze, které jsou i jeho, budoucnost s ní – už tak růžově nevidí. A věřte tomu, že není nad to, když doma „drží kasu“ žena, která spíše šetří, než rozhazuje peníze na všechny strany.